| Biatris07 a întrebat:

Salut)Imi puteti spune va rog...Cit costa sa repari un buton de la tastatura, de la laptop?

6 răspunsuri:
| DeidaraXR1 a răspuns:

UN singur buton nu stiu daca gasesti dar daca gasesti nu poate fi mai mult de 6-7 lei. Adica pretul asta ar fi exagerat de mare pentru unul singur dar ma gandesc ca daca nu gasesti te va pune sa cumperi un set intreg... big grin

| Iulian03 a răspuns:

Un singur buton nu gasesti.Doar toata tastatura.

| TheStory a răspuns:

Cumpara alt laptop, ca nu cred ca mai merge reparat.

| ionutz1890 a răspuns:

Pai cam 20 lei cel mult... Dar cel putin un buton costa vreo 10 lei. Ca mi s-a intamplat si mie sau daca vrei renunta la tastatura originala si ia-ti alta, are mufa USB ca am eu. Vreo 29 de lei costa, se gaseste pe la magazine!

| servicestorepc a răspuns:

20 lei la www.storepc.ro :D suna maine sa zici ce model etc si te ajutam.

www.storepc.ro va ureaza un sincer La Multi Ani!

| DKRAdrian a răspuns:

Trebuie sa cumperi alta tastatura
Eventual uitate si pe okazii la preturi
Bafta