| costiceacristian200 a întrebat:

Îmi puteți sugera ce anume aș putea să postez pe Youtube?
Multumesc!

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai putea orice. Ca să se uite cineva la canalul tău, ar trebui să prezinți ceva de valoare, nu cum pedalezi tu 5 minute, că asta nu interesează pe nimeni.

| LPCTSTR a răspuns:

Esti prea mic sa intelegi cheststii de etica si morala unitar-generala. Obiectiv fiind, nu pot sa prevad vreun beneficiu pentru tine in afara de faptul ca-ti pierzi timpul pe care trebuie sa ti-l aloci scolii.

| InvatamProgramare a răspuns:

Chestii amuzante sau sa ii inveti pe altii sa face ceva ce pe tine te pasioneaza.

| Andy0202 a răspuns:

Depinde de varsta ta, dar in general trebuie sa faci ceva cu pasiune, iti recomand jocurile video, sunt la mare cautare

| Simpatic a răspuns (pentru Andy0202):

Mare cautare au parasutele, de ce crezi ca vloggerii isteti de ex. cei care fac tutoriale, prezentari cu si despre masini pun cateo toampa de asta tunata in masina?