| hanessrazvan a întrebat:

Salut, imi spuneti si mie ce as putea sa fac la proba individuala la balul bobocilor?

1 răspuns:
| alexandramara11 a răspuns:

Depinde. Care e tema balului? Aiputea sa dansezi sau sa canti. Daca te pricepi poti sa desenezi ceva(ex.: o fata din public). noi am avut la bal un numar amuzant in care toti baietii s-au imbracat in fete si au dansat pe o melodie pussycat dolls.rolling on the floor)))))))
poti sa te intelegi cu alti participanti si puteti sa dansati ceva. Poti face un numar de magie, sau unul cu bancuri. Depinde la ce te pricepi.winking