| ShadowLoleris a întrebat:

În București, unde trebuie să mă duc, să fac testele, să văd dacă am Coronavirus, în caz în care observ simptomele?
Mulțumesc!
P.S: Momentan n-am nimic! happy

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Bai tu vrei sa ne infectezi si pe noi prin intermediul TPU? happy

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu ai simptome, de ce te mai ingrijorezi? Poti lua de pe la Matei Bals daca stai pe langa unii care intr-adevar au vreo boala contagioasa.

| ShadowLoleris explică (pentru darrio2007):

Nu sunt îngrijorat, doar am vrut să știu, unde mă pot duce! happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

La orice spital de boli infecțioase

| GabiDumitrescu a răspuns:

La cea mai apropiata biserica, dupa cum decurge treaba la noi. In alta ordine de idei, Nonolita are dreptate.

| alina2k18 a răspuns:

Matei Bals dar nu te testeaza nimeniwinking daca nu ai simptome si nici nu ai fost in zonele cu focarewinking plus ca astepti pe acolo printre bolnavi de mai iei si o gripa sau TBCwinking

| Nonolita a răspuns:

La institutul Matei Bals.

| 222mario222 a răspuns:

Bună! Dacă vrei sa afli sau sa vezi dacă ai CoronaVirus
du-te la institutul Matei Balș din București!

| BogdanGrigorica113 a răspuns:

Pentru testare poti merge la Matei Bals, insa din cate stiu eu, testul se poate face doar daca medicul iti analizeaza cu atentie simptomele si crede ca ai putea suferi de Coronavirus.