| Swiftz a întrebat:

Salut, in primul rand scuze de categorie, nu stiu daca este bine.
Am facut niste promovari pe cont-ul meu de Instagram, prin Facebook. Si am primit notificare: https://imgur.com/ZqWPkzV
Intrebarea mea este, daca nu platesc ce se poate intampla?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Se poate intampla asemanator ca si cand comanzi la un restaurant si nu platesti consumatia.

Daca ai comandat niste promovari si n-ai achitat contravaloarea, atunci in cel mai usor caz ti se inchide contul pana la achitarea datoriei.
In cazul cel mai rau te pot pune pe "lista neagra" ai railor platitori, de unde te vei putea sterge doar foarte greu si nu vei putea lua nici un credit de la vreo banca, timp de multi ani.