| GabFigBL24312 a întrebat:

Salut, incerc sa mă loghez la aplicația e on ( energie electrică ) cu Facebook și nu funcționează, îmi spune că aplicația nu este activa, nu este accesibila momentan și că dezvoltatorul aplicație este conștient de asta și că voi putea sa mă conectez când problema va fi rezolvată. Ideea este că am întrebat și alți prieteni daca pe funcționează aplicația și da, lor le merge. Aveți idee ce poate fi? Menționez că aplicația nu îmi funcționează de aprox 4 zile.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

și dacă intri pe contul tău de aici

https://www.eon.ro/

ce are?

| cfrtobias a răspuns:

Poate are si update nou si va functiona, daca nu astepti, sau faci cum zice sierra1