| jackie37 a întrebat:

Salut, incerc sa ma loghez pe internet banking la bt si primesc urmatoarea eroare.Mentionez ca azi am fost la banca sa imi reseteze parola in speranta ca ma pot loga.Stie cineva despre ce ii vorba?

Drepturile nu au fost setate! Va rugam contactati unitatea bancara! (MTQ5MDExNjYwNTkyNw)

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Ai putut sa te conectezi vreodata? Daca nu, mergi la banca sau suna si spune-le ce eroare iti apare, doar ei te pot ajuta.

| doctorandus a răspuns (pentru CuriousStuff):

X-men1971, on 22 June 2014 - 10:42 PM, said:
"Nu iti trebuie nici un certificat. Trebuie sa mergi din nou la banca. Fa un print screen, listeaza-l si sa il arati tipei de la banca. E o problema de la ei din sistem, probabil au uitat sa seteze ceva. Si eventual poti sa ii zici ceva de dulce. Asa ceva am patit eu acum vreo cateva luni de zile. Am fost la banca si mi-au rezolvat pe loc."