| OtherNews07 a întrebat:

Salut, intrebare adresata vaperilor profesionisti.Mi-am achizitionat o tigara electronica eleaf ijust S 3000 mah si nu stiu daca am primit-o deja incarcata, sau daca trebuie sa o mai bag eu la incarcat. Beculetul lumina rosu.

1 răspuns:
| Lupu_Mihnea_1996 a răspuns:

Este incarcata dar nu in totalitate. Poti sa o pui la incarcat si ar trebui sa se aprinda un bec care sa indice ca se incarca. Cand s-a stins becul inseamna ca este incarcata full