| cr1571n3l a întrebat:

Salut,(intrebare culturism) daca a doua zi nu am febra musculara inseamna ca in prima zi nu am facut exercitiile bine? de exemplu fac la biceps 10 repetari a cate 3 serii, 2 feluri de exercitii.si a doua zi nu am febra musculara, inseamna ca nu am facut bine? trebuie sa am numaidecat febra musculara ca sa stiu ca am facut bine sau destul?

Răspuns Câştigător
| MarYan00 a răspuns:

Inseamna ca ai facut f bine. u trebuuie sa lucrezi si sa intrii in febra musculara! uite citeste aici (f important): http://www.topculturism.ro/febra-musculara/ BFT!