| mariusyk08 a întrebat:

Intrebare pentru cei care joaca Metin2 : am cal de incepator, n-am mai jucat o perioada de cateva luni si cand am intrat iar, calul nu mai traia. Am auzit de iarba maimutei. Am cautat iarba maimutei usoare, care imi trebuia mie, dar nu stiu cum sa o folosesc, am incercat cu click dr, st, pe cal pe iarba etc si nu se intampla nimic...Cum trebuie sa procedez cu iarba ca sa readuc la viata calul?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| AdYtZu_5667 a răspuns:

Du-te la grajdar de unde tiai luat calul. funda?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te duci la grajdar si iti spune el acolo sa il reinvi.