| Skeletor a întrebat:

Salut, joc club penguin.Si cand vreau sa cumpar ceva imi apare ceva de genul astasadbecome a membership)si(buy a membership). Ce este membershipul asta dc trebuie sa il cumpar?

5 răspunsuri:
| TheBlueDragon a răspuns:

Acel membership il ai doar daca bagi bani in joc.

| Saddelyx a răspuns:

In toate jocurile online sunt obiecte pe care le poti lua doar cu bani adevarati.Acel membership il iei ca sa poti cumpara costume, lucruri pentru igloo etc. Fara membership nu poti achizitiona mare lucru, dupa cum ai vazut.Acela il cumperi cu carte de credit si platesti in functie de durata pentru care vrei sa-l ai (o saptamana,o luna, un an etc).In momentul in care acel timp trece, nu mai poti folosi lucrurile pe care le-ai cumparat in acel timp.trebuie sa iti iei din nou membership-ul.Dar eu una nu cred ca merita.

Răspuns utilizator avertizat
| Diana_Dumitrache_1998 a răspuns:

Da trebuie sa cumperi ca sa fii membru
mai multe detalii bag-ma in lista mess
lady_dya1

| Buzatu_Davyd_1948 a răspuns:

Trebuie sa apesi pe (butocul) pu care scrie si sa scrii cifrul unui card