| anonim_4396 a întrebat:

Salut, la a 4-a operatie mi-a zis doctorul ca apar complicatii si ca pot murii.
Trebuie sa vina analizele, si daca ies negative e neaparata nevoie sa ma operez, insa nu poate pentru ca e a 4-a. Adica poate, dar apar complicatii si ne e frica.
Ce ar trebui sa fac?

6 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Sa faci ce iti spun medicii, aia sa faci! Curaj, inima buna si sanatate maxima iti doresc!

| Bondarel99 a răspuns:

Ar trebui sa asculti de medicul tau. Asteapa analizele si fii optimist. Multa sanatate!

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Iti doresc Multa Sanatate!
incearca sa-ti obligi subconstientul sa accepte fara umbra de indoiala, ca vei deveni Perfect Sanatos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sanatate multa!

| RoyalJakiro a răspuns:

Decizia este expre doar a ta, noi doar putem sa ne dam cu parerea si sa te incurajam, sa gandim pozitiv si sa fim cat mai optimisti. Dupa parerea mea, daca rezultatele ies negativ si este obligatorie operatia, atunci se pare ca nu exista alta optiune decat sa te operezi. In locul tau, decat sa astepti ca situatia sa se complice si mai rau, m-as risca operanduma. Inteleg ca esti intre ciocan si nicovala, dar trebuie sa faci alegerea corecta, chiar daca este foarte riscanta. Alegerea este a ta prietene. Iti doresc ceea ce este mai bine. Bafta si sanatate. Sa ne vedem cu bine!

| Postica_Costea_2000 a răspuns:

Ddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd