| vily007 a întrebat:

Salut la toata lumea stie cineva daca internet wireless de la cosmote este bun, adica renteaza sa iti faci abonament

Răspuns Câştigător
| GenetiX a răspuns:

Nu vreau sa-ti spun de ce pentru ca s-ar strica deja treaba odata cu raspinderea vestilor. Iti dau un sfat. La ora actuala e cel mai "bun" in sensul ca poti face ce trebuiewinking. Nu lua de la Orange sau Vodafone. Daca ai posibilitate de la RDS super bine daca nu alternativa e doar Cosmote in mm de fata.