| Amoniac a întrebat:

La Top Eleven, se pot trimite tricouri stau embleme, cadou, de pe un cont pe altul?

6 răspunsuri:
| razvyaga a răspuns:

Am incercat si eu la fel si nu merge. Merg doar pachete si puncte.

| RzV28 a răspuns:

Desigur doar de la unul la altul trimiti cadouri pe alt cont de fb.

| Amoniac explică (pentru RzV28):

Da, de la un cont pe altul, dar cum?

| adrili10 a răspuns:

Se poate trebuie doar sa cumperi emblema sau tricoul de pe un cont cu jetoane se cumpara nu le folosesti ca articole principale dupa ce dai pe ele si scrie acolo vindeti trimiteti cadou folositi ca, etc mai departe dai la trimiteti cadou te cauti acolodai pe tine si gata tiai trimis cadou de pe un cont pe altul embleme si tricouri. Funda.

| syste754 a răspuns:

Alea nu merg decat cumparatewinking
cu tokeni

| CeViataDeRahat a răspuns:

Nu merge sa trimiti cadouri de gen tricouri, embleme. Dar poti trimite cadouri verzi, albastre, rosii si antrenamente. O solutie ar fi sa dai cat mai multe invitatii la prieteni, ca sa ai colaboratori si astfel primesti bonusuri acei "Tokeni" cu care poti cumpara embleme si tricouri.
Iar pentru cei care nu castiga desii au echipa buna, duceti-va la bilete si prime de joc si dati prime mai mari! Bafta