| AlexMaftei2001 a întrebat:

Salut!
Lucrez pe TIR pe comunitate și vreau sa cumpăr niște suveniruri. Ceva idei și dacă găsesc pe la benzinării ca îmi este mai la îndemână.

Răspuns Câştigător
| wannabe a răspuns:

Dacă dorești să cumperi suveniruri de la benzinării în timp ce călătorești pe comunitate cu TIR-ul, există câteva opțiuni pe care le poți lua în considerare. Deși selecția poate varia în funcție de benzinăriile la care oprești, iată câteva idei comune de suveniruri pe care le poți găsi:

Magnete de frigider: Multe benzinării oferă magnete de frigider care reprezintă locuri turistice celebre, orașe sau țări în care te afli. Acestea sunt suveniruri mici și ușor de transportat.

Brelocuri: Benzinăriile pot avea brelocuri cu diferite design-uri și teme, cum ar fi steaguri, logo-uri ale mărcilor de mașini sau alte simboluri regionale.

Tricouri sau căni: În anumite benzinării, poți găsi tricouri sau căni personalizate cu logo-ul benzinăriei sau alte imagini specifice locului.

Stickere: Unele benzinării pot oferi stickere cu design-uri amuzante, cu tematică de călătorie sau mesaje inspiraționale.

Produse locale: În funcție de locul în care te afli, benzinăriile pot avea și produse locale, cum ar fi dulciuri, produse de artizanat sau mici suveniruri care reprezintă cultura sau tradițiile regiunii respective.
Funda?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Spui ca lucrezi pe TIR dar pui niste intrebari de parca de acum incolo te pregatesti sa muncesti pe TIR.
Normal ca gasesti suveniruri pe la benzinarii.

| AlexMaftei2001 explică (pentru darrio2007):

Decât sa dai un răspuns în scârbă mai bine nu răspunzi.

| darrio2007 a răspuns (pentru AlexMaftei2001):

De ce ti se pare in scârbă?

| 6Radu5 a răspuns:

Salut,mai rar gasesti pe la benzinarii, poate niste plusuri la copii ca amintire dar magneti si brelocuri, slabe sanse sa gasesti.Mai bine faci niste poze ca sa aiba amintire urmasii tai cu tine.
Drumuri line si fara intamplari neplacute!