| Auraaaaaaaasssssssss a întrebat:

Salut, m-am angajat la kfc, maine este prima zi, eu lucrez pe postul de breading, dau carnea prin faina. De unde stiu eu care e carnea de fillet bites, de hot wings, etcc?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Logi si indubitabil o sa iti faca un training nu?

| alina2k18 a răspuns:

O sa ti se faca un training.

| ywar a răspuns:

Trebuie sa fii atenta la training si nu stiu daca ai observat ca aveti puse pe pereti niste instructiuni de lucru: cum se face anumit preparat. Te poti uita si acolo. Angajatorul este obligat sa aiba aceste instructiuni afisate devreme ce are implementat un sistem de management al sigurantei alimentului. Inainte de a fi aici unde sunt am facut si astfle de audituri si am vorbit cu manageri si angajatori. Nu-ti spun din povesti. Bafta la munca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti vor face ei un training, o pregatire?