| Just4Joker a întrebat:

M-am decis sa ma lansez pe youtube (Eram deja de ani buni, dar acum o iau in serios) canalul va fi despre Gaming/Divertisment/Muzica. Unele video-uri pe care urmeaza sa le pun (cu omegle mai exact) va vor da impresia ca-l copiaza pe satana. Insa eu voi folosi many cam studio si un program de schimbat vocea pentru a nu primi critici de genul.
Va rog sa-mi lasati un like aici https://www.facebook.com/Scriptersteam

N-aveti idee cat de mult ma ajuta.

Daca va intereseaza videoclip-urile, accesati youtube.com/scriptersteam

Funda la primul care da like, vot la restul.

Răspuns Câştigător
| xSampx a răspuns:

Ti-am dat like happy- deci da-mi funda odata! sa stii ca pot retrage like-u daca nu primesc funda big grin