| anonim_4396 a întrebat:

Salut ma poate ajuta cineva?tongue am dezactivat din greseala touchpadul de la laptop si acum nu mai pot da click...cum il reactivez?

Răspuns Câştigător
| Loriicel a răspuns:

Si eu am laptop si am un buton langa cel care porneste laptoputhinking vezi si u *** setari p akl eu am incercat sa te ajut:X

2 răspunsuri:
| alecs871 a răspuns:

Deci, daca l-ai dezactivat cum ai reusit sa pui o intrebare aici, nu cred ca gaseai din taste sa ajungi sa publici intrebarea.
In fine, logic trebuie sa faci lucrul asta de undeva din control panel -> mouse.

| bogdan_8101 a răspuns:

Am si mouse dar imi trebuie touchpadul...pentru ca tata nu foloseste mouse cand se uit pe net...