| klark7410 a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu un trainer pentru nfs Most wanted? Am nevoie de ceva care sa imi deblocheze toate masinile sa pot cumpara orice chiar de la inceputul jocului.Sunt pe la inceput adica nu mai am BMW dar mi-au dat niste bani sa imi iau alta masina. La carbon stiu ca era un trainer care iti debloca tot continutul, masini, customization etc. Multumesc foarte mult!

1 răspuns:
| mihaikatona a răspuns:

Pentru asta nu ai nevoie de un trainer. Ai nevoie de cheat engine.
Pur si simplu pornesti nfs-u apoi deschizi cheat engine-ul si il legi de nfs apoi cauti in engine suma ta de bani din joc si o inlocuiesti cu ce suma vrei tu.

Iar daca nu reusesti un simplu save game va fi mult mai usor de introdus!

Cheat Engine: http://www.cheatengine.org/downloads.php