| TrAnDaFiRuLtAuRoZz a întrebat:

Salut, Ma Puteti Ajuta Si Pe Mine Cu Vreo 10 Nume Sau Cuvinte In Ori Ce Limba Vreti Dar Inafara De Limba Romana Pentru Conturi De Messenger si de Facebook. Multumesc Din Inima, Fundita + Vot Raspunsului Castigator.

4 răspunsuri:
| Bonotralalala a răspuns:

Pink Rose
Sweet thing
Me and I
Your nightmare
Sweet girl

| Deedee_Diana_1991 a răspuns:

Nume de fata italiana : alfreda, alfonsina, alessia, amanda, cindya, annabella, ariana, barbara, brunella, carlota.

| Deedee_Diana_1991 a răspuns:

Nume de baieti italienesti : antonio, gian-franco, alfredo, alfonso, alessio, carlo, ampelio, ernesto, armando, rogelio

| Deedee_Diana_1991 a răspuns:

Fundita unde-i :d