| MisterJaguar a întrebat:

Salut,ma tot ameninta un prieten deag de al unui ..sa zic unui prost ca ma bate..ma injura si eu nu l-am injurat nu i-am facut nimica..si tot incontinu..cum ar trebui sa procedez? adica ce sa fac?sad

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce daca te ameninta? Bate-l!
Dă-i în meclă.Să nu fii un papă lapte pe lîngă ceilalţi. Cînd el e prin preajmă gîndeştete doar la fete. Gîndeşte-te că dacă o să-l baţi va auzi probabil toată şcoala ta şi vei fi îndrăgit multt! Nu te lăsa!

| georgeggg a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu crezi ca daca a recurs la o intrebare pe TPU poate sa il bata pe ala? Mai bine l-ar evita pe cat posibil si daca nu il lasa in pace sa ii spuna parintilor lui si s-ar rezolva mult mai usor disputa. Si daca se crede in stare sa il bata, sa il bata pur si simplu laughing

| MisterJaguar explică (pentru georgeggg):

Sunt in stare sa-l bat, dar faza e ca meca vine cu niste tigani, si de aia mie mi-e frica acum nu stiu ce sa fac...as chema si eu pe cineva dar eu chiar nu vreau sa recurg la asa ceva. vreau sa fiu lasat in pace..nu i-am facut nimica, nu l-am injurat se i-a ca prostu de mine si ma injura..serios acuma.

| AnonimulCurios a răspuns:

Cea mai buna solutie ar fi sa ii dai o mama de bataie sa se invete minte!
Si nu uita, da tu primul in el ca ai sanse mai mari.winking
Daca nu te crezi in stare sa-l bati, incearca sa-l ocolesti sau spune-le parintilor.
Sper ca te-am ajutat!