| Dumbi a întrebat:

Mai exista fabrica care facea gumele Turbo? Am vazut la gara basarab un magazin ce avea gume Turbo, sunt contrafacute, o sa mor daca am mestecat 50 de gume timp de 3 zile?laughing Daca mai exista stie cineva in ce magazine gasesc 100%?
Gumele astea nu stiu de ce le plac tuturor, chiar daca au un gust de rht dupa 5 minute, sunt bune.laughing

1 răspuns:
| Ironwin a răspuns:

Nu mori sigur, dar incearca sa te stapanesti, orice abuz alimentar este daunator. Guma turbo am gasit la Penny Market acum cateva luni, poti incerca la ei.