| anonim_4396 a întrebat:

Salut, maine seara e banchetul de clasa a 12-a a unei prietene și nu știu ce flori să-i iau, eu fiind baiat.

2 răspunsuri:
| Balanica12 a răspuns:

Pai acum depinde de cand o cunosti pe tipa. Daca ar fi dupa mine nu m-as duce deloc cu flori la ea, nu spun ca nu-i bine, dar nu o sa rezolvi prea multe cu acest gest. Du-te si fa o impresie buna prin alt mod... ceva gen care sa pastreze ca amintire, florile se ofilesc dar bratarile sau altceva gen asta raman, intelegi tu. In orice caz, daca vrei sa-i iei flori, nu-i cumpara ceva de culoare galbena. Mai bine trandafiri daca simti ceva pentru ea... Sper ca te-am ajutat. Mersi!

| CDA8 a răspuns:

Trandafiri roșiiwinking