| anonim_4396 a întrebat:

Salut, mi-am comandat un telefon de la Emag, am dat comanda online marti 23 iulie la ora 21:46 si trebuie sa vina astazi adica 25 iulie. Ce inseamna comanda alocata? Si de ce a trecut la statusul livrarii de la Comanda in derulare la Comanda alocata, ce e aia?
Astept si vad cum se schimba statusul si intr-o parte scrie ca e alocata, in alta parte ca e in derulare, ce inseamna asta?
Mersi!

1 răspuns:
| Clawd3lw a răspuns:

Comanda alocata" inseamna ca, comanda a fost deja alocata sectiunii selectate de tine!