| Lola200228 a întrebat:

Salut.Mi-am creat o pagina de Facebook despre un serial. Ce pot sa fac pentru a obține urmăritori? Dau funda

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Trimiți invitatie tuturor prietenilor tăi, care au cont de Facebook. Cu cât sunt mai multi, cu atat mai bine (in ce privește atingerea scopului).
De asemenea, din când in cand, poti distribui linkul paginii tale pe contul tău de Facebook, ori in grupuri, ori in alte pagini cu seriale asemanatoare (te intelegi cu adminii celorlalte pagini să vă ajutati reciproc (ex: tu vei posta in pagina ta linkul către pagina lor, ei vor proceda invers, vor posta un link cu trimitere spre pagina ta).
Important este ca pagina ta să conțină imagini frumoase (descrierea fiecarui episod, replici din film etc), video/gifuri, care să cucerească pe oricine, nu doar pe fanii serialului. Deci, să fie atât de captivantă, incât să-i faci pe toti să se indragosteasca de serial.
Alte sfaturi: http://www.romaniatv.net/......75561.html

Îți doresc inspirație. Și succes!

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posteză lucruri interesante şi incitante.
Cărui serial ai făcut pagină de Facebook?

| Lola200228 explică (pentru anonim_4396):

Bizim Hikaye-Povestea Noastră de pe Kanal D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Lola200228):

Te-ai uitat la serial? Îţi place?

| Lioana a răspuns:

Ai putea sa postezi poze cu personaje din film, parerile tale despre ce se intampla in film, intrebari pentru cei care iti urmaresc pagina, meme-uri cu imagini din film...

| Lola200228 explică (pentru anonim_4396):

Foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Lola200228):

Salut,poţi să-mi zici cum se numeşte pagina de Facebook?

| Lola200228 explică (pentru anonim_4396):

•Bizim Hikaye• are poza de profil cu Filiz și Baras Alb negru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Lola200228):

Mersi.happy