| DannyyDanutzz a întrebat:

Salut, mi am cumpărat un bilet de avion și am o problema...
Vreau sa știu dacă e vreo problema dacă am scris unul din numele meu cu litera mica?
Ex: Coman daniel Gabriel.
Pot sa am vreo problema în aeroport? E toT numele meu doar ca are litera mica.
DAU FUNDA.

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu vei avea probleme...

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Stai linistit. Nu te intreaba nimic.

| mihai69 a răspuns:

Nu vei avea absolut nicio problemă.

| MariusStef12 a răspuns:

Nu cred ca in Romania vei avea probleme dar daca te intorci dintr-o alta tara e posibil sa iti adreseze cateva intrebari!
Iti recomand sa suni la agentia de la care ai luat biletele!

| DannyyDanutzz explică (pentru MariusStef12):

Plec din Anglia.
De ce sa mă întrebe chestii? E numele meu real.

| DannyyDanutzz explică (pentru MariusStef12):

E numele meu frate...
Ce întrebări sa îmi pună?
E posibil sa nu mă lase sa plec?

| wannabe a răspuns (pentru DannyyDanutzz):

De plecat tot vei pleca si cel mai probabil nu vei intampina probleme din punctul asta de vedere. Dar daca ceva nu este in regula, ti se va modifica biletul contra unei sume de bani