| GeXz a întrebat:

Mi-am facut un cont PaySafeCard, am facut acolo tot ce trebuia pentru a face un cont, chestia este ca am pus numarul meu de telefon sa primesc codul de confirmare pentru activarea contului. Acum intrebare mea este, se poate intampla ceva daca am pus numarul meu!?

Multumesc

2 răspunsuri:
| Soryn2244 a răspuns:

Ce sa se intamle nimic da nimic te vor suna aia incaz de ai facut nu stiu ce si nu stiu ce ce contravine legii

| GeXz explică (pentru Soryn2244):

Nu am in teles raspunsul tau prea bine dar in fine... Nu sunt datele mele personale trecute acolo "Nume" "Adresa" sau altceva nu sunt ale mele sunt puse la nimereala, doar ca am numarul meu.