| catalyn22 a întrebat:

Salut mi-am luat un Samsung Galaxy Young si am bagat screen lock, am fost la cineva aseara mi-a gresit parola de m-ai multe ori si acum imi cere contul de Google iar eu l-am uitat ce se poate face?

3 răspunsuri:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Iti faci alt cont pe https://accounts.google.com/......ps?/SignUp
sa iti trimita parola

| catalyn22 explică (pentru TheFACKYouTub):

Nu merge asa imi cere contul si parola cu care m-am inregistrat de pe telefon prima data

| TheFACKYouTub a răspuns (pentru catalyn22):

Iti cere doar contul..nr de tel in cere in cazut in care nu stii parola