| goinadacian a întrebat:

Salut
Mi-am luat un Vodafone Smart Mini(cu android). Vreau sa descarc temple run 2 folosind Magazin Play.Pentru a descarca temple run 2 imi trebuie cont google play sau cont google+? Sau merge si fara cont?

Dau funda pentru raspuns bun!

Răspuns Câştigător
| mihaimihaitza12 a răspuns:

Salut. si eu am tot smart mini si ca sa iti descarci temple run trebuie sa : intri pe magazin play ( trebuie cont google, iti faci aici https://accounts.google.com/SignUp?hl=ro, apoi scrii datele pe telefon ) apoi cauti la seach: temple run si dai pe prima varianta. funda?

3 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Trebuie sa ai un email pe Gmail.

| eueueueueue a răspuns:

Trebuie sa ai cont Google play.Ca sa iti faci cont iti trebuie gmail. Funda?

| TheBearandWolfLover a răspuns:

Ai nevoie de un cont gmail.