| Kolors a întrebat:

Salut.Mi-am schimbat parola de la facebook si nu mi-o amintesc si as vrea sa o schimb iar daca se poate,stiu emailul, nu am numar de telefon si nu-mi amintesc ceea ce e cel mai important:parola contului de email.Cum as putea sa-mi recuperez contul?

1 răspuns:
| Happinessssss a răspuns:

Da, cea mai importantă e parola contului de email happy. Dai acolo pe „mi-am uitat parola" sau ceva de genu´, după vei primii un mail cu o parola nouă gen. Dar nu mai știu exact, cred că și pe telefon o să-ți vină un SMS cu un cod pe care trebuie să îl bagi în loc de parola, când te conectezi.
Sper că m-am făcut înțeleasă.; o3
Baftă! happy.