| Yuoia a întrebat:

Salut!
Nu am lucrat pana acum cu curieri.
Intrebarea mea: au POS? Pot plati produsul cu cardul? Ca nu tin deloc bani in casa.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand faci comanda iti specifica acolo. Eu comand pentru easybox, cu plata la livrare, cu cardul.

| mihai69 a răspuns:

Unii da, dar nu toți. Verifică înainte să faci comandă. Sau comandă cu livrare la EasyBox - poți plăti și acolo cu cardul.

| Yuoia explică (pentru mihai69):

Multumesc si tie.

| Wr3nch a răspuns:

Eu am platit mereu online cand am pus comanda si nu am avut probleme. Nu mi-a placut, am facut retur la Emag si am primit valuta inapoi.

| Brizbriz a răspuns:

Pana acum NUMAI la restaurante am auzit de plata cu pos la, livrare, si aia numai din cauza ca, on-line nu prea se accepta card de bonuri de masa (doar tazz are, sectiune speciala de edenred)

in plus LA TOTI, trebuie sa specifici asta, altfel livratorul efectiv nu ia pos-ul dupa el... mi s-a intamplat

PS la easybox daca platesti cu, cardul, iti ia comision... easybox-ul... NO SHEET!