| anonim_4396 a întrebat:

Salut, nu mai merge sa ma joc cs pe steam, imi apare o eroare de genul sdl window eror sau asa ceva si nu pot intra, am instalat de 3 ori steamul si nimic, am luat ultimul tip de driver pentru placa video si nu merge, ce sa fac pentru a rezova problema? multumeschappy

1 răspuns:
| AgathaRo a răspuns:

Incearca sa reinstalezi cs-ul, probabil ai luat destroy sau ceva.Au aparut acum 2 zile update-uri pentru linux si cere update la joc si platforma steam.