| dan666 a întrebat:

Salut.Nu mai pot afla vechea parola de la Yahoo Mail, si nu mai am acces nici la vechiul numar de telefon sa mi se poata trimite codul de verificare.Cum pot adauga un nou numar de telefon sa primesc codul si sa pot reseta parola. Funda. Si rog sa raspunda cei ce cunosc!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poti cere trimiterea codului pe numarul de telefon sau la adresa de e-mail alternativa, pe care l-ai dat anterior.
sau
Poti incerca sa intrii cu ajutorul intrebarilor secrete, daca mai functioneaza la tine.

In lipsa acestora, sorry, iti poti lua adio de la aceea adresa de e-mail.

| xXxPussyMasterxXx a răspuns:

Din pacate nu ai cum fiindca nu poti confirma ca esti proprietarul contului. Ai o sansa daca atunci cand ai facut contul ai selectat optiunea cu raspuns la intrebare in caz ca uiti parola, bineinteles daca stii raspunsul si ai adresa de email