| Anymatryx a întrebat:

Nu prea ma pricep cu astea, am o placa video NVIDIA GeForce 9200M GS, si video memory 256MB.Se poate imbunatati cu un progam ceva? Am multe probleme cu ea la jocuri, doar placa video.

Răspuns Câştigător
| Anymatryx explică:

Realizezi ca e o placa de laptop nu? Si daca ar putea sa o schimbe tot are o problema ca nici restul sistemului nu e prea recent sau performant

| Anymatryx explică (pentru Anymatryx):

Ahh...Da e cam vechi are 4 ani leptopul... oricum merci pentru ajutor!

3 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Din pacate nu. Placa video e o componenta fizica si nu poate creste in performanta prin nici un program. Exista mici chestii care se pot face dar nu o sa vezi nimic extraordinar. Practic aia e. E si destul de veche pe deasupra si nu mai poate sa faca fata la cerintele actuale. Asta e.

| miTzuliK93 a răspuns:

Cu programe nu, doar daca-ti cumperi una noua.