| UserName250000 a întrebat:

Nu stiu ce am facut, dar cand dau dublu click pe installer-ul aplicatiei nu mai apar privilegiile de administrator desi am activata chestia cu User Account Control, si l-am dat la maxim. Va rog, ca ma plictisesc sa dau mereu Run As Administrator. Mereu de exemplu cand dau pe Photoshop si selectez limba, privilegiile nu mai apar cum apareau inainte. Cand incerc sa rulez un joc pe steam, nu imi apare niciun privilegiu. Am scanat pentru virusi, i-am eliminat si tot nu apar privilegiile. Va rog ce sa fac? M-am saturat sa dau de atatea ori Run As Administrator. P.S: Am Windows 10 Enterprise LTSB 2017.

2 răspunsuri:
| Junseng a răspuns:

Ti-se intampla doar la installer sau si la deschiderea aplicatiilor instalate?

| UserName250000 explică (pentru Junseng):

Si la deschiderea aplicatiilor care au admin rights