| denisTiky a întrebat:

Nu stiu cum dar am setat din greseala limba maghiara la google, si acum imi arata peste tot doar in maghiara. M-am uitat la setari in Chrome si unde scrie "limba" este pus pe romana, acum ma gandesc sa nu cumva sa fie prostia aia de translate care traduce el automat site-urile.

Dau funda la cel care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Cand intri pe Google, sub caseta de cautare scrie Romana. Da click pe Romana. Daca nu se vede apasa Ctrl -

| denisTiky explică (pentru darrio2007):

Apai direct funda e de tine, mersi tare mult ca deja incepusem sa studiez maghiara sa pot intra pe TPU (=