| LiLlYAnNe a întrebat:

O pisica care a crescut afara la vila macar o iarna se poate adapta la viata din apartament?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Animalutele se pot adapta oricarei situatii, deci nu trebuie sa-ti faci probleme pentru noul confort pe care doresti sa il oferi. Apreciez foarte mult grija ta fata de pisicuta, oferindu-i un adapost acum cand iarna ne bate la usa.

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da, se poate adapta.

| Mefisto23 a răspuns:

Probabil o sa ai de furca cu ea, dar nu e imposibil. Chestia e ca ea s-a invatat cu libertatea, sa alerge, sa se joace, poate sa intalneasca alte animalute si o sa ii fie greu sa renunte la tabieturi. Dar cu multa dragoste si afectiune...

| NomberOne a răspuns:

Depinde de cum o educi

| LiLlYAnNe explică:

Pai desigur eu vara o tin la vila.Acolo ii place foarte mult. Iar acum din cauza frigului am luat-o la apartament.Pare sa ii placa la calduricahee hee.

| toto a răspuns:

Pisicile sunt cele mai adaptabile si mai parsive creaturi.