| MarianConstatin2002 a întrebat:

Salut o sa plec din Romania in vreo 3 saptamani. Merita sa mai merg la scoala sau sa astept pana ajung acolo adica va exista vreo cosecinta? Ca stiu ca trebuie sa imi dea o foaie pentru transfer.

Răspuns Câştigător
| MarianConstatin2002 explică:

Școala de unde pleci și Ministerul Învățământului îți vor da niște acte ca să poți continua dincolo. Dacă nu te duci acum, s-ar putea să ai probleme cu asta. Cu bullied, o să tot fii și acum și după ce sosești acolo un timp, așa că o să te obișnuiești.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să mergi la școală până în ultima zi, ca să înveți ceva.

| MarianConstatin2002 explică (pentru sadrian46):

Faza e ca sunt cam bullied si nu prea mai vreau sa merg astea 3 saptamani pana plec din tara.

| MarianConstatin2002 explică (pentru MarianConstatin2002):

Școala de unde pleci și Ministerul Învățământului îți vor da niște acte ca să poți continua dincolo. Dacă nu te duci acum, s-ar putea să ai probleme cu asta. Cu bullied, o să tot fii și acum și după ce sosești acolo un timp, așa că o să te obișnuiești.