| Alexandrux1997 a întrebat:

Salut happy
Pe chatul de la facebook nu imi apar detaliile de la disponibilitatea contactelor cum trebuie, de exemplu persoana X a iesit de pe facebook acum 12 min.si mie imi arata la chat un telefon mobil cu verde, nici decum cum ca iesit acum ceva timp, si asa imi face la toate contactele, rar imi arata un contact cu bulina verde ceea ce inseamna ca este online
Mentionez faptul ca acest lucru mi se intampla pe telefon pe un Samsung galaxy s3...alt prieten s-a logat pe telefonul meu cu alt cont iar lui ii aparea normal, adica daca o persoana a iesit arata telefon mobil cu gri si langa scria de cate minute a iesit
Daca imi puteti da niste sfaturi cum as putea remedia aceasta problema...rasplatesc cu funda happy

5 răspunsuri:
| MihaiEdy1993 a răspuns:

Daca iti apare un telefon mobil, inseamna ca e conectat de pe telefon prin intermediul aplicatiei Facebook pentru android, iOS, windows phone etc etc

| Alexandrux1997 explică (pentru MihaiEdy1993):

Ideea este ca nu imi apare de cat timp a iesit de pe telefonul mobil sau pc, imi arata doar o iconita unui telefon mobil cu verde, ceea ce nu este normal, la ali prieteni care au acelasi telefon cu al meu si cam aceleasi contacte le apare cu gri telefonul si scrie langa de cat timp a iesit.

| MihaiEdy1993 a răspuns (pentru Alexandrux1997):

Atunci probabil conteaza ce browser folosesti.

| Molecula a răspuns:

Ai rezolvat problema? nici mie nu imi mai apare la unele persoane de cat timp au iesit, vreau sa stiu daca ai gasit din ce cauza nu iti aparea tie ca sa imi spui si mie

| AndreyCristian1999 a răspuns:

E de la conexiunea de internet e foarte slaba