| BezeaToxica a întrebat:

Pe metin2 ca sa iti pica rib la arahani trebuie sa fii pe un anumit ch? Sau ca sa iti pice medalii de cal, trebuie sa fii intr-un anumit loc/ch in Temnita Maimutelor? De la ce lv si pana la ce lv iti pica medalii, si riburi?

Răspuns Câştigător
| KeNNT3D a răspuns:

Salut,nu conteaza ce ch esti, poti pe orice ch, la maimute cam de la lv 20 pana pe la 30-35, si la arhani cam tot asa 25-35, numa chestia e ca nu stiu daca rezisti la 25 la arhani la maimute da rezisti si la lv 20 numai sa ai ceva iteme, Bafta.