| Vali215 a întrebat:

Pe Mobrog îmi spune că sunt calificat pentru a participa la un chestionar (punându-mi 2-3 întrebări înainte) iar apoi după alte câteva întrebări îmi arată că nu pot participa. De ce? Răspunsul la acele întrebări erau în domeniul meu.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Tocmai pentru ca intrebarile ERAU pe domeniul tau. Sondajele se adreseaza celor care au cunostinte generale intr-un anumit domeniu, nu cunostinte specifice. Intre intrebarile de inceput, figureaza si cele cu privire la domeniul in care iti desfasori activitatea, tu sau rudele apropiate.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Este posibil ca nu ai raspuns bine la careva intrebare, esentiala, sau ai omis ceva.

| costiceacristian200 a răspuns:

Poate nu ai raspuns bine la cateva intrebari!