| Vaallyy999 a întrebat:

Pe telefon am arhivat conversatia cu o persoana fara sa vreau, am redeschis chatul cu persoana respectiva, se vede toata conversatia dar persoana nu mai apare pe Facebook Messenger. Am citit ca trebuie sa intri pe PC, am intrat si am cautat sus la mesaje si la arhive imi apare persoana, dar nu am optiunea "Unarhive", am doar optiunea "Arhive"... Nu ma pricep, cum sa fac sa reapara persoana pe Facebook Messenger, pe Android. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Saltbae a răspuns:

Scrie-i un mesaj, iar conversatia va aparea din nou in chat-ul de pe Messenger.

| Vaallyy999 explică (pentru Saltbae):

I-am scris, am facut shortcut de acela, pentru ca nu apara in chat la Messenger straight face

| Vaallyy999 explică (pentru Saltbae):

Am reinstalat Facebook Messenger si a mers, cum ai zis tu mi-au mai zis cativa deci inseamna ca merge si asa, ai funda laughing

| Saltbae a răspuns (pentru Vaallyy999):

laughing) am incercat fara sa te fac sa dezinstalezi aplicatia. Merci oricum