| allala a întrebat:

Salut pe un site mi-a aparut asa
Felicitari ai castigat marele premiu am dat,, DA,, am raspuns la intrebare corect mi-am pus numele de telefon si trebuia sa trimit un sms de 2 euro jumate
si dupa scrie felicitari ai sansa de a castiga

ce sa cresc e adevarat sau nu?

7 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Eu nu cred ca este adevarat.Dar, pentru 2 euro, ai putea sa incerci.

| mona a răspuns:

Au vrut sa spuna ca ai sansa sa ramai fara 2 euro jumate si cu buza umflata... daca s ar castiga asa usor in ziua de azi ar fi mai putina saracie[si eu am primit zeci de astfel de mesaje dar nu am pus botu[scuze pentru greseli dar m am grabit]

| mona a răspuns (pentru mona):

Scuze pentru greseli dar m am grabit

| mona a răspuns (pentru mona):

Scuze pentru greseli dar m am grabit

| Ezyo a răspuns:

Nu este adevarat, de obicei nu se castiga nimic, numai experienta...happy

| AliceThai a răspuns:

AStea sunt situri pentru prosti care n-au ce face cu banii... sau nu stiu ce sa faca cu ei happy
Nimeni nu castiga, ignora mesajele de gen

| Bogdii a răspuns:

Nu este adevarat laughing astia te fraeresc si iti iau 2 euro numai decatwinking
si uh ramai fara premiu laughing si fara 2 eurowinking funda?