| Bubukorgg a întrebat:

Salut,pentru ca eu am card de minor la banca Transilvania și aplicația bt după magazin play nu îmi mergea...am ales sa o descarc de pe aptoide cu care a mers...
INTREBAREA MEA ACUM ESTE îmi pot fura datele cardului sau banii de pe el?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu e aplicatia oficiala a bancii descarcata din magazinele oficiale de aplicatii nu iti garanteaza nimeni securitatea datelor.

| VoidEternal a răspuns:

Da. Cu siguranță. Adica îți introduci cardul într-o aplicație modificată...