| canazar94 a întrebat:

Salut,pentru irlanda sa merg imi trebuie pasaport? cine stie?

4 răspunsuri:
| Dennisz a răspuns:

Nu, este membra UE, la fel ca Regatul Unit, asa ca poti merge linistit doar cu buletinul.

| GazzaRecordsRo a răspuns:

Cand am fost in Dublin mie mi s-a cerut pasaportul, acum nu stiu sa-ti dau un raspuns, intereseaza-te la aeroport.

| Aimwork a răspuns:

Poti merge doar cu buletinul dar daca vrei sa stai e bine sa ai si pasapot la tine in caz de ceva!

| valentinatvd a răspuns:

In Uniunea Europeana poti sa circuli doar cu buletinul. Irlanda este membra UE.