| AnTonioB a întrebat:

Salut!
Poate pare o intrebare proasta dar am reinstalat windows-ul acum o luna si cand am deschis File Explorer nu imi arata lista aia din stanga unde pui fisiere pentru quick acces si unde iti arata toate celelalte foldere gen downloads sau documents.
Mie imi arata doar pictures, downloads, local disk c etc. Si as vrea sa stiu cum o pot pune inapoi acolo pentru ca eu cand vreau sa modific un fisier pe care il modific des nu mi-l poate arata acolo lista din stanga si trebuie sa intru in locatia fisierului manual.

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Daca ai Windows 10, mergi in TAB-ul View, (in partea de sus) - dai click pe Options, in partea dreapta
si se va deschide Folder Options.

Sau scrii in bara de cautare:
File Explorer options
si il deschizi, caci va fi singurul rezultat gasit.

Verifica daca e bifat: Show recently used files in Quick acces,
si daca nu e, bifeaza-l.

| AnTonioB explică (pentru NLS):

Nu m-a (Am gasit setarea) Dar mersi oricum.
Setarea era la view, navigation panel si trebuia sa bifez navigation panel acolo numa ca eu nu stiam ca poti scoate chestia aia.
Dar oricum mersi ca mi-ai dat ideea sa intru la view!

1 răspuns: