| ShREKT a întrebat:

Salut, pot returna un produs cumparat de la un magazin Flanco, la un alt magazin Flanco?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Numai daca l-ai cumparat online scrie legea. Daca magazinul accepta este posibil orice.

| Yuoia a răspuns (pentru Salontanul):

Acum se poate si daca l-ai luat din magazin. Eu am cumparat ceva din Bucuresti pentru ca la mine nu gaseam. Si am intrebat: daca in 2-3 zile imi dau seama ca... eu fiind deja acasa...
Mi-au raspuns ca pot sa-l returnez oriunde, nu numaidecat de unde l-am luat sau unde locuiesc.

| Salontanul a răspuns (pentru Yuoia):

Da! Ai dreptate! Legea 449/2003 a fost amendata. Eu n-am mai verificat. Scuze!

| Yuoia a răspuns:

Da, se poate. Eu am informatia de la magazinul lor.

| literallythesamebruh a răspuns:

Da,poți returna produsul la orice magazin Flanco din țară.

| TheStrategist a răspuns:

Da, se poate.