| stefstar a întrebat:

Salut prieteni! am vazut la un om o vopsea invizibila efectiv transparenta ca apa care dupa cateva minute se transforma in vopsea neagra perfect vizibila!

as dori sa stiu de unde pot achizitiona aceasta vopsea! sau macar sa o gasesc pe net ca nu stiu cum sa caut ...cum se numeste!

Multumesdc anticipat pentru ajutor!

*mentionez ca vreau sa folosesc aceasta vopsea intr-un marker

*scuze daca nu e categoria buna da nu stiu la ce sa incatrez intr. asta

1 răspuns:
| yanis10de10 a răspuns:

Http://www.clubafaceri.ro/35094/vopsea-uv-invizibila-2130861.html
sper ca te-am ajutat.sanatate si mult noroc.;)