| KiNWER a întrebat:

Recent am incercat sa comand HBO de pe site-ul celor de la digi, insa nu am reusit deoarece pe site mi se spune cand vreau sa dau comanda ca nu am instalat un serviciu de televiziune la adresa mea. Eu am televiziune prin cablu-digital de la ei. Stie cineva de ce nu pot comanda extraoptiunea pentru HBO sau ce pot face?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

De cei lua de la digi cand e 4 euro cu cardul pe site-ul oficial. Daca te referi la go. La Maxpack trebuie vorbit cu ei.