| Miuletz a întrebat:

Recent am postat un video pe youtube cu muzica ce incalca drepturile de autor, am eliminat muzica si am ales una de la ei care nu incalca niciun drept. Videoclip-ul este facut de mine, nu apare nimic care sa incalce drepturile de autor dar cand dau la Genereare de bani imi zice ceva legat de continut terta, de ce?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Degeaba ai sters acel clip ei tot te-au pedepsit! De obicei 6 luni... happy

| Miuletz explică (pentru lpavel):

Nu vad cu ce m-au pedepsit? am si alte videoclip-uri la care nu merge (1) si la restul merge sa dau "genereaza bani", trebuie sa sterg videoclip-ul si sa-l pun din nou?

| lpavel a răspuns (pentru Miuletz):

Ciudat! N-am auzit asa ceva. Atunci o fi vreo eroare... Incearca asa!